درباره ما

ــــــ تولدحساب جان ــــــ

سلام به دوستان عزیز

قصد تمام اعضای حساب جان براینست که فعالیتمان را با صداقت و به دور از منافع خود پیش ببریم.
داخل این مقاله تمام تصورات و رویاهایی که بسیاری از منابع جهت منافع شخصیشون براتون ترسیم کردند رو یکباره خراب کنم و شما عزیزان رو با واقعیت این بازار آشنا کنم .

بزار از این جا شروع کنم:
همه چیز از مراجعه های بسیاری از افراد علاقه مند <یادگیری به کار> شروع شد
َّّدوستانی که اکثرا نا امید و سرخورده از رسیدن به این هدفشون بودند.
معمولا دوستانی که به ما مراجعه میکردند دودسته بودند
1.کسانی که تحصیلات دانشگاهی رو داشتن ولی فقط در حالت نظری حسابداری رو به ظاهر بلد بودند اما هر موقع که حرف از کار عملی میشه مثل یه نوزاد کاراییشون صفر میشه.
2.دسته دوم به افرادی اختصاص داشت که کلی هزینه برای یادگیری داخل انواع و اقسام کلاس ها و منابع روکرده بودند ولی در واقیعیت هیچ چیز در حسابداری و کارهای عملیاتی بلد نبودند.

یعنی مشکل از کجاست ؟؟
چرا با وجود شیرین بودن کارحسابداری و یادگیری آسونش اکثرا افراد ازش سرخورده میشن؟
اینجاست که حساب جان به عنوان منجی کار حسابداری در ایران وارد عمل میشه

اول از همه از مراجعین خواستیم تا تمام اطلاعاتشون از حسابداری رو داخل زباله دان مغزیشون بریزن وصفر تا صد این مسیر رو فقط با روش ما ادامه بدن

بعد از گذشت چند ماه حاصل عملکرد بینظیر بود تمام اون کسایی که تا چندوقت پیش از حسابداری زده شده بودند دیگه عاشق حسابداری بودند.
این راهی بود که خود متخصصین حساب جان هم رفته بودند و طبق تجربه چندین ساله راه نوین و درست رو پیش روی مراجعین قرار دادند.

تدریس حسابداری واقعا راحته ولی آموزش برای حسابدارشدن احتیاج به تخصص میخواد …

یه نصحیت : دوستان بازار کار حسابداری فقط و فقط به مباحثی تئوری که داخل دانشگاه یا مراکز آموزشگاهی داده میشه نیست در دنیای بازار کار این مباحث حکم سیمان برای یک ساختمان رو داره.

مجموعه حساب جان با بیش از 15 سال تجربه نوین در زمینه های آموزشی حسابداری امورمالیاتی و انجام پروژه های حسابداری به عنوان یکی از مرجع های اصلی آموزش حسابداری ایران به حساب می آید.

این مجموعه سعی بر این دارد که با به کارگیری از تجربه و مهارت کارشناسان برجسته خود با آموزشات به روز سطح دانش حسابدارن و سیستم حسابداری فرسوده ایران را ارتقا ببخشد.

ما در کنار شما هستیم تــا انواع سوالاتی که در ذهن شما عزیزان در مورد حســابداری شکل میگیرد را با زبانی ساده برلی شما رفــع کنیم.

حساب جان جانی تازه به حسابداری شما

در صورت ارائه نظرات و پیشنهادات خود می توانید با ما در پیشرفت و بهبود بهتر این سایت سهیم باشید.

ارائه پیشنهادات

مشخصات شما(ضروری)